Novinky

Ztratila se ve čtvrtek odpoledne, ani po intenzivním hledání v dědině a blízkém lese jsem ji nenašla (odpoledne byla bohužel bouřka). Na obrázku vlevo. Děkujeme za každou informaci, pište volejte na úřad. Doma jsem na adrese Olga Krchovová Radešín 55.

SDH Radešín vás ve spolupráci s obcí zve na stavění májky 2024. Tradiční akce s občerstvením proběhne dne 30.4.2024 v 17:00 u hasičské zbrojnice. Budeme se na vás těšit.

Obec se účastní akce ČV, sraz stejně jako v loni bude 20.04.2024 v 9:00 u obecního úřadu. Připraveny budou pytle a reflexní vesty, pokud budete mít svoji je to výhoda loni nám jich dodali trochu méně ale budou pro děti i dospělé. Čistit budeme úsek směrem na Bobrůvku na hranici obce a kousek silničky v lese. Druhý úsek bude...