Obec Radešín

Obecní úřad Radešín
Radešín 58
Bobrová, 592 55
Prázdninové akce

Podrobných reportáží se dočkáte ve druhém ročníku Střípků, který pro vás již pilně připravujeme, zde jen krátká rekapitulace:

 • Letní kino
  25.7. 2020 se uskutečnil první ročník radešínského letního kina s filmem Ženy v běhu. Krásný prázdninový večer, počasí perfektní. Díky velmi výhodné ceně, vyjednané u distributora, skončila akce v mírném plusu. Přišlo téměř 50 diváků a družná zábava pokračovala ještě dlouho po ukončení promítání. Díky vám všem, kteří jste přišli a spoluvytvářeli jste jedinečnou atmosféru. Jsme připraveni zorganizovat i další ročník.

 • Dětský den – 22.8.2020
  Díky všem Radešíňákům, kteří se podíleli na organizaci! Další vydařená akce s hojnou účastí. Soutěžilo 35 dětí z Radešína a okolí. Počet dospělých nezjištěn, ale vypilo se 60 piv. Děkujeme Balónovému zámku za zapůjčení skákací matrace pro děti.

 • Vernisáž Bedřišky Znojemské – 29.8.2020
  U příležitosti představení obrázků svatých, které budou umístěny v rámci jejich obnovy organizované obcí Radešín na dosavadních místech v lese nad obcí směrem ke Sklenskému rybníku. Vernisáž proběhla za velkého zájmu veřejnosti (asi 80 hostů) a paní Bedřiška se ukázala jako charismatická osobnost, která vnímá i v 92 letech problémy současného světa, které stále promítá do své tvorby. Pro mnohé z nás její povídání o obrazech bylo pohlazením po duši. Vedení obce tímto děkuje paní Bedřišce za krásné chvíle a též děkuje rodině Kubíčkových za přátelské přijetí a umožnění vernisáže na zámku.

 • Tenisový turnaj a pouť (1.8., 15.8.2020)
  Také velmi příjemné akce, děkujeme hasičům za jejich organizaci. Podrobnosti uvedeme ve Střípkách.